Základom je kontakt

Na našej stránke Vám ponúkame najdôležitejšie informácie, ktoré potrebujete na to aby ste sa s našou firmou oboznámili. I keď by ste nás najčastejšie vyhľadali podľa klúčových slov kosenia Nitra alebo zámková dlažba Nitra, ponúkame toho o mnoho viac. Považujeme za dôležité aby ste pred prvým kontaktom mali k dispozícii fakty, ktoré sú rozhodujúce pre nadviazanie spolupráce. Dizajn webstránky sme zmenili z dvoch dôvodov: 1. aby mal zákazník o nás lepší prehľad hneď pri prvom "stretnutí" 2. aby aj naša spoločnosť akceptovala trendy tak vo svojich relizáciách, ponúkaných technických riešeniach či dekoroch, ako aj vo svojej prezentácií.

Ponúkame Vám k nahliadnutiu náš firemný profil, zoznam ponúkaných prác a aktivít či ukážky zralizovaných prác. Vieme akú úlohu zohrávajú referencie, preto sa snažíme ich poskytnúť v čo najvyššej možnej miere... najlepšou reklamou je predsa dobre odvedená práca a spokojný zákazník. Aj preto ich na stránke rozdeľujeme do niekoľkých kategórií a väčšina z nich obsahuje niekoľko záberov či už priebehu alebo výsledku prác. Taktiež pri väčšine referencii uvádzame aj krátky popis aktivít, aby ste mali možnosť lepšie porozumieť o čo pri projekte išlo, prípadne rýchlejšie zodpovedať otázky, ktoré by ste sa chceli opýtať osobne.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala alebo máte otázky akéhokoľvek druhu, využite jednu z nižšie uvedených variant ako nás kontaktovať. Telefonicky sme k dispozícii každý deň v týždni, na email sa budeme snažiť odpovedať do 24 hodín. Ak sa Vám nepodarí nás zastihnúť, pravdepodobne práve pracujeme na jednej z našich realizácií, prípadne konzultujeme s klientom. Preto skúste o niečo neskôr.

trava 

Zámková dlažba, oporné múry, ploty a terasy

telefon

Zavolajte
0903 161 102

mail

Mailujte
duska@duska.sk


Kosenia

telefon

Zavolajte
0903 289 038

mail

Mailujte
kosenie@duska.sk